t: 506 175 176 m: solacz@nickel.com.pl Nickel Development
PL EN DE

Standard wykończenia mieszkań

Wille Wodziczki na Sołaczu to nie tylko niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Poznania, ale także komfort i wysoki standard wykończenia mieszkań. Dekoracyjna elewacja, okna o podwyższonych parametrach akustycznych, kute balustrady i poręcze, tarasy z ryflowanych desek kompozytowych – to tylko niewielka część elementów wykończenia, jakie czekają na nowych mieszkańców apartamentów od Nickel Development. Dopełnieniem tego wszystkiego jest klimatyczny ogród w stylu angielskim.

Luksusowe mieszkania na Sołaczu


Apartamenty w Willach Wodziczki na poznańskim Sołaczu wyróżniają się bardzo wysokim standardem wykończenia. Wszystkie zastosowane elementy zostały starannie wyselekcjonowane przez specjalistów dewelopera Nickel Development. Tak, aby z jednej strony wyróżniały się atrakcyjnym wzornictwem i dawały mieszkańcom poczucie komfortu i luksusu, z drugiej gwarantowały wysoką jakość i trwałość.

 

Dekoracyjna elewacja i ceramiczna dachówka


Wille Wodziczki wyróżniają się atrakcyjną estetyczną elewacją. Wykorzystano do niej gzymsy i opaski wykonane z polistyrenu ekstrudowanego oraz modelowane tynki dekoracyjne. Elewacja posiada kompletny system dociepleń.

Pokrycie dachu Willi Wodziczki wykonane jest z wielkoformatowej, płaskiej dachówki ceramicznej. Natomiast rynny, rury spustowe i inne obróbki blacharskie z blachy tytanowo-cynkowej.

 

Reprezentacyjne części Willi Wodziczki


Strefy wejścia to reprezentacyjne części Willi Wodziczki. Wykorzystano do nich najwyższej jakości:

  • ceramikę,
  • okładziny naturalne,
  • najnowszej generacji materiał KRION,
  • eleganckie, dyskretne oświetlenie.

 

W Willach Wodziczki zastosowano także kute balustrady, poręcze oraz ażurowe elementy ogrodzenia frontowego, które nadają inwestycji niezwykle oryginalnego wyglądu.

Apartamenty posiadają także tarasy z ryflowanych desek kompozytowych w kolorze jasnobrązowym.

 

Przejdź do apartamentów

Drzwi wejściowe i okna


Drewniane drzwi do mieszkań deweloperskich na Sołaczu posiadają wysoki wskaźnik izolacyjności (nie mniejszy niż RA1 = 38 dB).

Apartamenty wyposażone są w trzyszybowe okna z profili PVC o podwyższonych parametrach akustycznych. Okna posiadają wmontowane na stałe nawiewniki oraz rolety zewnętrzne z pancerzem s_onro sterowane poprzez napęd elektryczny.

Parapety w mieszkaniach wykonane są z blachy tytanowo-cynkowej.

 

Apartamenty na Sołaczu z klimatyzacją


Opcjonalnie w apartamentach na sprzedaż na poznańskim Sołaczu może zostać zamontowana indywidualna klimatyzacja. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu sufitów podwieszanych w korytarzach oraz dodatkowych pionów technicznych.

 

Wydajne ogrzewanie mieszkań na Sołaczu


Mieszkania z rynku pierwotnego na Sołaczu w Poznaniu posiadają nowoczesną instalację grzewczą. W pokojach dziennych znajdują się grzejniki kanałowe z kratką w kolorze aluminium, a w łazienkach grzejniki drabinkowe. W pozostałych pomieszczeniach zastosowano natomiast grzejniki płytowe z gładkim wykończeniem płyty czołowej.

 

Nowe mieszkania na Sołaczu z garażem podziemnym


Mieszkańcy Willi Wodziczki mają do dyspozycji garaż podziemny. Nawierzchnia hali garażowej to utwardzana powierzchniowo posadzka betonowa. Ściany natomiast zostały wzbogacone o kolorystyczne elementy identyfikacji klatek schodowych. Brama do garażu jest ażurowa, zwijana lub segmentowa.

Mieszkania w Willach Wodziczki zostały wyposażone w bezsłuchawkowe wideofony natynkowe z wyświetlaczem.

 

Ogród w stylu angielskim


Apartamenty na Sołaczu otoczone są licznymi terenami zielonymi. Wille Wodziczki zaprojektowano w taki sposób, aby zachować jak najwięcej istniejącej szaty roślinnej. Działka utrzymana jest w konwencji ogrodu angielskiego. Na jej terenie znajdują się:

  • zieleń uporządkowana w formie przycinanych żywopłotów liściastych,
  • zieleń wysoka,
  • zielone kaskady.

 

W trosce o zapewnienie mieszkańcom Willi Wodziczki jak największej prywatności, chodniki służące komunikacji ogólnej zostały zaprojektowane na niższych poziomach w stosunku do przydomowych ogrodów.

Przy wyjściu do Parku Wodziczki zaprojektowano plac zabaw.

Nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu dostępne są w standardzie wykończenia pod klucz.

Przejdź do apartamentów