t: 506 175 176 m: solacz@nickel.com.pl Nickel Development
PL EN DE

Mieszkania pod klucz na Sołaczu


Zakup nowego mieszkania w standardzie pod klucz to bardzo wygodna propozycja. Nickel Development oferuje swoim klientom możliwość całkowitego wykończenia apartamentu w Willach Wodziczki na poznańskim Sołaczu. Ofertę dewelopera wyróżnia nie tylko kompleksowe wykonanie usługi, ale także bogaty wybór dostępnych stylów, w jakich może zostać wykończone Państwa mieszkanie.

Przejdź do apartamentów

Zalety apartamentów


Skorzystanie z opcji wykończenia apartamentu deweloperskiego pod klucz oznacza, że klient otrzyma lokal gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Deweloper zapewnia całkowite wyremontowanie i wyposażenie nieruchomości.

Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że klient nie musi się martwić remontami. Za dopłatą otrzymuje mieszkanie wykończone przez profesjonalnego architekta wnętrz. Dzięki temu może od razu wprowadzić się do swojego wymarzonego apartamentu.

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz w Willach Wodziczki na Sołaczu w Poznaniu jest kompleksowa. W jej skład wchodzi nie tylko wyremontowanie apartamentu, ale także posprzątanie po zakończonych pracach. Wykończenie w standardzie obejmuje:

 • projekt wykonania,
 • nadzór nad inwestycją,
 • wykonanie prac przez sprawdzonych fachowców,
 • posprzątanie po zakończonym remoncie.

Bogaty wybór materiałów wykończeniowych


Klienci, którzy skorzystają z oferty Nickel Development otrzymają bogaty wybór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Decydując się na nasze luksusowe mieszkanie w standardzie pod klucz mają Państwo możliwość wyboru takich elementów jak na przykład:

 • baterie i ceramika łazienkowa,
 • płytki,
 • drzwi,
 • klamki,
 • parapety,
 • panele podłogowe,
 • listwy,
 • oświetlenie.

Na życzenie klienta możemy także umeblować mieszkanie.

Przejdź do apartamentów

Sprawdzone i solidne marki


Naszymi partnerami w usłudze wykończenia mieszkania z rynku pierwotnego pod klucz są solidne wielkopolskie marki. Zostały tak dobrane, aby oferowane elementy wyposażenia były jak najwyższej jakości. Partnerzy Nickel Development są gwarancją nie tylko wysokiej jakości, ale także atrakcyjnych cen i terminowych dostaw. Dzięki naszej współpracy często możemy zaoferować Państwu dodatkowe usługi, które nie są dostępne w sprzedaży detalicznej.

Style inspirowane europejskimi miastami


Naszym klientom dajemy możliwość wykończenia mieszkania w Willach Wodziczki w jednym z wielu dostępnych stylów. Proponowane style skomponowane zostały przez doświadczoną projektantkę. Stworzone przez nią aranżacje są zgodne z najnowszymi trendami designerskimi.
Oferowane przez naszą projektantkę style inspirowane są europejskimi miastami, kojarzonymi z elegancją czy awangardą. Państwa apartament w Willach Wodziczki może zostać wykończony w jednym z następujących stylów:

 • Marsylia,
 • Neapol,
 • Wiedeń,
 • Londyn.
 • Amsterdam,
 • Oslo,
 • Castellon.


Każdy ze stylów wyróżnia się elementami charakterystycznymi dla danego miasta i regionu. Marsylia to wykończenie mieszkania w klimacie śródziemnomorskim. Styl ten odznacza się jasnymi kolorami oraz przytulną atmosferą. Neapol z kolei bogaty jest w ozdobne detale, które nadadzą apartamentowi imperialistycznego charakteru. Inaczej jest w przypadku Wiednia. Mamy tutaj do czynienia ze stylem minimalistycznym, ale jednocześnie eleganckim i podniosłym. Wykończone w tym stylu mieszkanie będzie charakteryzowało się kolorami ziemi. Londyn to z kolei barwy wyraziste, intrygujące. To styl dla osób lubiących oryginalne, nieszablonowe rozwiązania. Londyn jest nowoczesny i energetyczny. To designerski styl wykończenia, wyróżniający się kontrastowym połączeniem kolorów oraz występowaniem wielu awangardowych detali. Amsterdam to z kolei barwy chłodne. Na pierwszy plan wychodzą tutaj wyraziste detale. Ściany w spokojnych barwach i ciemna podłoga stanowią dla nich jedynie tło. Wykończenie apartamentu w stylu Oslo to połączenie prostoty i naturalności. Elegancka biel i tradycyjne elementy powodują, że mieszkanie nabiera prawdziwego skandynawskiego klimatu. Równie prosty i naturalny jest Castellon. Dzięki stonowanej palecie barw mieszkanie urządzone w tym stylu będzie wyróżniało się nie tylko elegancją, ale także spokojem.

Wykończenie pod klucz na indywidualne zamówienie


Mieszkanie na poznańskim Sołaczu można także wykończyć zgodnie z indywidualnym projektem i życzeniem klienta. Nasz projektant wnętrz pomoże Państwu tak umeblować apartament i wybrać do niego takie dodatki, żeby lokal spełniał wszelkie Państwa oczekiwania. Projektując wnętrze weźmiemy pod uwagę Państwa poczucie smaku i estetyki, a także marzenia. Wszystko po to, żeby nasi klienci czuli się w Willach Wodziczki maksymalnie komfortowo.

Przejdź do apartamentów