t: 506 175 176 m: solacz@nickel.com.pl Nickel Development
PL EN DE

Luksusowe mieszkania w Poznaniu na Sołaczu

Piękne i kameralne apartamenty w Poznaniu

Projektowane przez nas mieszkania deweloperskie wyróżniają się na rynku nieruchomości w Poznaniu nie tylko powierzchnią, ale również spójnym nawiązaniem do obecnej architektury Sołacza. Celem firmy Nickel było wtopienie inwestycji w jej naturalne otoczenie.

Projekt luksusowej Willi Wodziczki powstał w poszanowaniu architektonicznej tożsamości Sołacza. Wizja posiadłości, składającej się jedynie z dwóch willi ze spadzistymi dachami, nawiązuje do wzorców budownictwa międzywojennego, które zachowało się także w Poznaniu. Łącznie powstanie tu jedynie 35 apartamentów o powierzchniach od 28 do 105 m². Tak kameralna inwestycja, zatopiona w starej zieleni, to miła odmiana od dominujących na rynku bloków.

Przejdź do apartamentów

Mieszkania dla ceniących wygodę

Poznański deweloper postawił na wygodę przyszłych mieszkańców Willi Wodziczki. W ofercie wyraźnie dominują przestronne, doskonale wystrefowane i doświetlone apartamenty. Podczas, gdy na rynku pierwotnym w Poznaniu od miesięcy dominuje oferta niewielkich mieszkań, Nickel wykorzystał fakt, że dla wymagających osób, nie ma obecnie wielu atrakcyjnych propozycji. Klienci z segmentu premium z pewnością skierują więc uwagę na ten projekt.

Nowe wille w pobliżu centrum Poznania nawiązują do tradycji, ale wewnątrz są przykładem nowoczesnego i dobrze zaplanowanego budownictwa. Podziemna hala garażowa zapewni wygodę parkowania. Cykliści ucieszą się z rowerowni, gdzie wygodnie i bezpiecznie pozostawią swoje jednoślady. Przechowywanie sprzętu sportowego oraz innych zgromadzonych rzeczy nie będzie problemem, ponieważ każdy apartament posiada komórkę lokatorską. W willach znajdą się także windy. Specyficzną atmosferę dzielnicy willowej będzie tworzyć tutaj spektakularny ogród, który zajmie sporą część działki.

Dodatkowym atutem oferty jest możliwość współpracy z doświadczonym projektantem wnętrz i zamówienie wykończenia apartamentu pod klucz.

Apartamenty nie tylko z nazwy

W Willach Wodziczki słowo apartament nie jest stosowane na wyrost. Można tu oczekiwać znacznie więcej niż w standardowych mieszkaniach deweloperskich na sprzedaż. Nickel Development oferuje ogrzewanie kanałowe w salonach, trzyszybowe okna, kompozyt drewna na tarasach, videofony czy kamienne parapety. Należytą uwagę poświęcono również częściom wspólnym. Zamiast zwykłych klatek schodowych, mieszkańców witać będą luksusowe strefy wejściowe urządzone, w stylu art deco.

Nowa willa na Sołaczu

Największym atutem Willi Wodziczki, luksusowych mieszkań na Sołaczu, jest bez wątpienia lokalizacja. Inwestycja powstanie przy ulicy Drzymały 26. Ta część Sołacza przechodzi prawdziwy renesans, miasto zrewitalizuje bowiem w najbliższym czasie Park Wodziczki, sąsiadujący z rezydencją Nickel. Mieszkańcy mają z resztą do dyspozycji nie tylko ten park, ale także różnorodne tereny zielone oraz infrastrukturę sportową, dzięki którym rekreacja oraz aktywny wypoczynek są tu na wyciągnięcie ręki. Inwestycja jest też doskonale skomunikowana z centrum miasta. Wokół znajduje się bogata, istniejąca już infrastruktura.

Dlaczego warto zamieszkać w Willach Wodziczki?

Mieszkania na Sołaczu oferowane przez Nickel Development to:

  • komfort i bezpieczeństwo – osiedle williowe jest zamknięte i monitorowane,
  • dyżurka ochrony na terenie posiadłości,
  • w standardzie: rolety w każdym oknie oraz videofony,
  • plac zabaw na ogrodzonym i niedostępnym dla osób z zewnątrz terenie,
  • bezstresowe parkowanie dzięki zamkniętej hali garażowej,
  • wyjątkowy styl - możliwość zamówienia wykończenia mieszkania pod klucz.

Przejdź do apartamentów